Šanghajská Čtvrť Lujiazui Podepsala Smlouvu S Více Než 30 Gl...| MENAFN.COM

Sunday, 02 October 2022 10:49 GMT

Šanghajská Čtvrť Lujiazui Podepsala Smlouvu S Více Než 30 Globálními Poskytovateli Služeb'


(MENAFN- PR Newswire)

ŠANGHAJ, 23. září 2022 /PRNewswire/ -- Více než 30 světových institucí poskytujících profesionální služby podepsalo v úterý smlouvy o zřízení poboček ve finanční čtvrti Lujiazui v Šanghaji, oznámil v úterý čínský správní úřad pilotní zóny volného obchodu v šanghajském Lujiazui.

V úterý se přibližně 200 zástupců předních světových účetních firem, advokátních kanceláří, poradenských firem a dalších špičkových poskytovatelů odborných služeb zúčastnilo setkání, jehož tématem byla propagace Lujiazui jako globálního centra investičních informací a služeb.

Continue ReadingSigning of Residency Agreement between Lujiazui Financial City and Representatives of Professional Service Companies


Signing of MOU between Lujiazui Financial City and Representatives of Professional Service Companies

Na summitu podepsaly dohody o strategické spolupráci s úřadem na podporu investic také instituce poskytující profesionální služby, jako jsou DLA Piper, Mazars a CBRE.

Ve finančním městě Lujiazui již sídlí řada předních světových poskytovatelů právních, účetních, poradenských a personálních služeb.

Plán rozvoje pro globální poskytovatele odborných služeb, který úřad zveřejnil v úterý, si klade za cíl přilákat více špičkových a inteligentních institucí poskytujících odborné služby a podpořit kvalitní rozvoj odvětví, uvedl zástupce ředitele správního úřadu Lujiazui Yuan Yefeng.

Odkazy na obrazové přílohy:

Odkaz: Popisek: Podpis dohody o pobytu mezi finančním městem Lujiazui a zástupci společností poskytujících profesionální služby

Odkaz: Popisek: Podpis memoranda o porozumění mezi finančním centrem Lujiazui a zástupci společností poskytujících profesionální služby

Foto -

Foto -

 

SOURCE The Lujiazui Administration Bureau of China (Shanghai) Pilot Free Trade Zone

MENAFN23092022003732001241ID1104914860


Legal Disclaimer:
MENAFN provides the information “as is” without warranty of any kind. We do not accept any responsibility or liability for the accuracy, content, images, videos, licenses, completeness, legality, or reliability of the information contained in this article. If you have any complaints or copyright issues related to this article, kindly contact the provider above.