Salesfunnel.Works Hakkab Pakkuma Eksporditurundusteenuseid K...| MENAFN.COM

Tuesday, 09 August 2022 04:08 GMT

Salesfunnel.Works Hakkab Pakkuma Eksporditurundusteenuseid Kuppelhoonete Tootjale


(MENAFN- EIN Presswire)

eksporditeenused

Ümaroni kuppelhooned

Kuppelmajad

Salesfunnel.Works sõlmis koostööleppe kuppelhoonete tootjaga Ümaron, et elluviia eksporditurundus ja müügikontaktide genereerimine EU turgudel.

Alustasime koostööd olemasolevate klientide intervjueerimisega, et aru saada miks nad ostavad ja kuidas kliendibaas lahti segmenteerida.” — Andres SeemanTALLINN, HARJUMAA, ESTONIA, August 6, 2022 /EINPresswire.com / -- 'Aitame järjekordset ettevõte ekspordilainele, aga kõva töö tuleb ära teha,' ütles Andres Seeman, Salesfunnel.works tegevjuht, 'Ümaron teeb head toodet ja seda kinnitab klientide tagasiside.' Esimese kuul viisime ellu järgmised eksporti eelvalmistavad teenused:
- klientide segmenteerimine läbi müükide data analüüsimise;
- tugevate väärtuspakkumiste ja maandumislehtede disainimine;
- videosisu ning storyboardingu loomine ekspordimüügijuhile toetuseks;
- tasuliste Google otsingukampaanite ettevalmistamine 10 keeles Euroopa turgude jaoks;
- tehud tööde ülespildistamine üle terve Eesti droonidega ja 360 kaameraga jms.;

'Tegemist on meeskonnatööga, mille eesmärgiks on strateegilise turundusplaani välja töötamine ja selle elluviimine. Peame üles ehitama turundustegevused, et tagada kliendile sissetulevad päringute mahud ning et need päringud ka konverteeruksid ka müüki', kommenteeris Andres Seeman.

Eksport.salesfunnel.works pakub oma klientidele järgmiseid teenuseid eksporditurgudele laienemiseks ning turuosa suurendamiseks: eksporditeenused , B2B turundus , growth hacking ning videoturundus täislahendus ekspordimüügijuhtidele.

Andres Seeman
Salesfunnel.Works
email us here
Visit us on social media:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Other

MENAFN06082022003118003196ID1104656378


Legal Disclaimer:
MENAFN provides the information “as is” without warranty of any kind. We do not accept any responsibility or liability for the accuracy, content, images, videos, licenses, completeness, legality, or reliability of the information contained in this article. If you have any complaints or copyright issues related to this article, kindly contact the provider above.