Pozvite Prírodu K Sebe: Midea Prináša Závan Čerstvého Vzduch...| MENAFN.COM

Sunday, 26 June 2022 02:18 GMT

Pozvite Prírodu K Sebe: Midea Prináša Závan Čerstvého Vzduchu S Midea GAIA Split AC'


(MENAFN- PR Newswire)

  • Zariadenie Midea GAIA, inšpirované prírodou, poskytuje vďaka svojmu inovatívnemu systému výmeny vzduchu OxygenFresh Air Exchange System, ktorý prináša čistý vonkajší vzduch, skutočný zážitok z čerstvého vzduchu.

FO-ŠAN, Čína, 24. júna 2022 /PRNewswire/ -- Spoločnosť Midea oficiálne uviedla na trh zariadenie Midea GAIA AC, inovatívny systém delenej klimatizácie a poskytuje skutočný zážitok zo vzduchu ako z prírody. Midea GAIA je vďaka systému výmeny vzduchu OxygenFresh Air Exchange, funkcii i-Clean a technológii Breezeless klimatizáciou, ktorá prináša výhody čerstvého vzduchu v interiéri.

image

Moderné domácnosti trávia približne 90 % svojho času v interiéri, pričom dopyt po hygienickejších domácnostiach a vynikajúcej kvalite ovzdušia v dôsledku COVID-19 prudko vzrástol. Nová spotrebiteľská správa odhaľuje, že 1 z 5 spotrebiteľov má veľké obavy o kvalitu ovzdušia v domácnostiach. Avšak konvenčné klimatizačné systémy, o ktorých sa všeobecne predpokladá, že sú schopné zlepšiť kvalitu vzduchu v interiéri, v skutočnosti podporujú iba jeho cirkuláciu v interiéri. Preto môžu relatívne vysoké koncentrácie oxidu uhličitého v interiéri viesť k fyzickému aj psychickému nepohodliu.

Midea GAIA rieši tieto problémy kombináciou klimatizácie s pokročilou ventiláciou vzduchu, ktorá privádza čerstvý vzduch zvonku, takže si ľudia môžu užiť každý nádych v interiéri. Jej inovatívny systém výmeny vzduchu OxygenFresh za špecifických podmienok inštalácie privádza až 60 m³/h vyčisteného čerstvého vzduchu z exteriéru pomocou H13 HEPA filtra s filtráciou 99,95 %. Tým, že vnáša sviežosť a odstraňuje zatuchnutie, budú mať domácnosti dobre vetraný vnútorný priestor na každodenné aktivity.

Riešenie na dezinfekciu vzduchu zariadenia Midea GAIA s certifikáciou UL navyše zaisťuje vysoký dezinfekčný výkon s účinnosťou 99,9 % pri eliminácii baktérií Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Psudomonas Ariginosa a Klebsiella pneumoniae.

V spoločnosti Midea sme presvedčení, že najlepší zážitok zo vzduchu pochádza od matky prírody a najlepšia klimatizácia by mala napodobňovať prírodu a poskytovať závan čerstvého vzduchu. Vďaka špičkovým vedeckým poznatkom a technológiám zariadenie Midea GAIA simuluje prírodné sily, aby prinieslo čerstvý a čistý vzduch do tisícov domácností.

Okrem systému výmeny vzduchu OxygenFresh Air Exchange System je zariadenie Midea GAIA vybavené špičkovou funkciou i-Clean, ako aj technológiou Breezeless, ktorá premieňa silný prúd vzduchu na tisíce malých prúdov vzduchu. To zaisťuje podobný vzduch ako v prírode aj pre citlivých členov rodiny, ktorí to najviac potrebujú, vrátane starších ľudí a detí.

Zariadenie Midea GAIA možno pripojiť a bezproblémovo ovládať pomocou aplikácie MSmartHome v smartfónoch používateľa alebo pomocou hlasových príkazov cez Google Assistant, Amazon Alexa alebo Siri. Vďaka pohodlným funkciám, ako je diaľkové ovládanie, monitorovanie údajov a pripomienky, záručný a pozáručný servis a centrum obsahu v jednej aplikácii, poskytuje aplikácia MSmartHome skutočne komplexné riešenie, ktoré používateľom v ére internetu vecí (IoT) prináša zážitok z inteligentnej domácnosti. Možno ho tiež pripojiť k iným zariadeniam Midea a iným zahraničným značkám vrátane Toshiba, Comfee a Arctic King. Toto prepojenie postupne pomôže používateľom vytvoriť distribuovanú a nezávislú spoluprácu medzi rôznymi domácimi spotrebičmi.

Zariadenie Midea GAIA predstavuje vrchol vývoja produktov divízie Midea Residential Air Conditioner (RAC) prispôsobených miestnym trhom. Spoločnosť Midea investovala za posledných päť rokov do výskumu a vývoja viac ako 45 miliárd čínsky jüanov (približne 7 miliárd USD), pričom filozofia humanizácie technológií a prístup k výskumu a vývoju zameraný na používateľa zahŕňa miestne aspekty v každej fáze procesu s cieľom koncipovať a optimalizovať riešenia prispôsobené potrebám používateľov.

Spoločnosť Midea už má v Európe viacero výskumných a vývojových centier a najnovšie otvorila v nemeckom Stuttgarte. Okrem toho spoločnosť Midea zriadila v Rakúsku svoje európske centrum výskumu, vývoja a inovácií zamerané na výskum a vývoj pre európske trhy, pričom neustále skúma a inovuje, aby uspokojila neustále sa meniace požiadavky európskych domácností.

KONTAKT: Charlotte Liu, [email protected] , +86-13106836020

Video – Foto –

SOURCE Midea Residential Air Conditioner Division

MENAFN23062022003732001241ID1104424070


Legal Disclaimer:
MENAFN provides the information “as is” without warranty of any kind. We do not accept any responsibility or liability for the accuracy, content, images, videos, licenses, completeness, legality, or reliability of the information contained in this article. If you have any complaints or copyright issues related to this article, kindly contact the provider above.