Silné Duo: Jolywood Spolupracuje S IBC SOLAR' | MENAFN.COM

Sunday, 03 July 2022 09:30 GMT

Silné Duo: Jolywood Spolupracuje S IBC SOLAR'


(MENAFN- PR Newswire)

TCHAI-ČOU, Čína, 23. júna 2022 /PRNewswire/ -- Spoločnosť Jolywood, jeden z popredných výrobcov bifaciálnych modulov s článkami typu N a technológiou TOPCon, spolupracuje s popredným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti solárnych riešení, spoločnosťou IBC SOLAR. Obe spoločnosti spolupracujú na dvoch bifaciálnych vysoko výkonných moduloch Jolywood. 

Od začiatku vzájomnej spolupráce je možné moduly Jolywood JW-HD120 Niwa a JW-HD144N objednávať v Európe prostredníctvom spoločnosti IBC SOLAR. Modul JW-HD120 Niwa s výkonom 380 W a celočiernou estetikou, ktorá sa prispôsobí použitiu na strechách obytných budov a strechách komerčných a priemyselných budov. Vysoko výkonný modul JW-HD144N je špeciálne navrhnutý pre projekty veľkého rozsahu.

Spoločnosť IBC SOLAR bola založená v roku 1982 a v súčasnosti je priekopníkom v energetickej revolúcii vo viac ako 30 krajinách. Spoločnosť ponúka kompletné systémy a pokrýva celý sortiment produktov od plánovania až po odovzdanie fotovoltických systémov na kľúč. Spoločnosť je realizátorom projektov a generálnym dodávateľom v oblasti strešných projektov pre obytné budovy a komerčné a priemyselné budovy ako aj veľkých solárnych projektov.

Robustné vysoko výkonné moduly Jolywood z dvojitého skla majú mimoriadne vysokú účinnosť modulu a nižšiu degradáciu ako bežné solárne články typu P, ktoré zároveň ponúkajú lepší teplotný koeficient a bifaciálny koeficient. Zadná strana modulov môže dosiahnuť 80 % kapacity prednej strany, takže moduly sú aktívne na oboch stranách, čím poskytujú zvýšený energetický výnos. Spoločnosť Jolywood Solar dodala solárne moduly a články typu N s výkonom viac ako 5 GW do viac ako 50 krajín a zákazníci na celom svete ich dobre prijali.

„Kladieme veľký dôraz na potreby našich zákazníkov. Sme radi, že sme v spoločnosti Jolywood našli partnera, s ktorým môžeme naďalej zabezpečovať dostupnosť vysokokvalitných a odolných solárnych modulov v sektore bývania, vysvetľuje Stefan Horstmann, prevádzkový riaditeľ spoločnosti IBC SOLAR AG. „Spoločnosť Jolywood je vďaka svojej inovatívnej koncepcii článkov výrobcom s potenciálom do budúcnosti. Vysoko výkonné výrobky sú vynikajúcim prínosom pre naše portfólio.'

Alan Xie, zástupca generálneho riaditeľa spoločnosti Jolywood, dodáva: „Sme radi, že môžeme spolupracovať s jedným z popredných podnikov v oblasti fotovoltiky a skladovania energie v Európe. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a silnému zameraniu na kvalitu a spokojnosť zákazníkov je IBC SOLAR ideálnym partnerom na úspešné umiestnenie našej špičkovej technológie fotovoltických článkov a modulov typu N na európskych cieľových trhoch.'

SOURCE Jolywood

MENAFN22062022003732001241ID1104417938


Legal Disclaimer:
MENAFN provides the information “as is” without warranty of any kind. We do not accept any responsibility or liability for the accuracy, content, images, videos, licenses, completeness, legality, or reliability of the information contained in this article. If you have any complaints or copyright issues related to this article, kindly contact the provider above.