Friday, 19 July 2019 06:02 GMT
img

Bittrex International poszerza platformę obrotu zasobami cyfrowymi o Liechtenstein
(MENAFN - PR Newswire) Platforma obejmuje ujednolicone zatwierdzenia tokenów, nowe pary obrotowe z euro i innymi walutami tradycyjnymi dostępne już wkrótce

VADUZ, Liechtenstein, 18 czerwca 2019 r. /PRNewswire/ -- FirmaBittrex International ogłosiła, że poszerzy działalność platformy obrotu cyfrowego o kwalifikujących się klientów w Liechtensteinie. Platforma obejmuje ujednolicony proces zatwierdzania tokenów i daje możliwości obrotu na parach walut obejmujących waluty tradycyjne w USD i wkrótce w euro i inne waluty tradycyjne.

Bittrex International będzie prowadzić działalność w Liechtensteinie w ramach proponowanych ram regulacyjnych rozważanych przez parlament w Liechtensteinie w zakresie systemów transakcyjnych na bazie technologii zaufania, zwanych także ustawą o technologii blockchain. Platforma firmy Bittrex International będzie prowadzić własną, lokalną działalność, która obejmie zespół zgodności prawnej odpowiedzialny za zachowanie wysokiego poziomu oceny Know Your Customer i przeciwko praniu pieniędzy dorównującego innym usługom Bittrex International.

– Z przyjemnością wprowadzamy działalność Bittrex International w Liechtensteinie i oferujemy naszym klientom dostęp do tak solidnego centrum finansowego w samym sercu Europy – skomentował Bill Shihara z Bittrex International. – Jest to wyjątkowa szansa dla Bittrex International w zakresie wprowadzenia naszej światowej klasy technologii i systemów bezpieczeństwa na rynek charakteryzujący się dobrą infrastrukturą, silnym i pozytywnie nastawionym prawodawstwem i wykształconą kadrą pracowników usług finansowych – dodał przedstawiciel firmy.

– Ustawa o technolgii blockchain, która jest w tej chwili rozważana w parlamencie, będzie źródłem pewności dla przedsiębiorstw działających w branży blockchain. Rząd Liechtensteinu i organy prawodawcze przyjmują bardzo proaktywne podejście otwarte na biznes i chcą krzewić innowacje oparte na technologii blockchain, co idealnie wpasowuje się w naszą misję. Gratulujemy im takiego nastawienia – dodał Shihara.

Dotychczasowi użytkownicy Bittrex International mogą nadal logować się do kont Bittrex International przy pomocy tych samych danych, a nowi użytkownicy mogą dokonać rejestracji tutaj:https://international.bittrex.com/account/register . Zespoły tokenów zainteresowane notowaniem na Bittrex International mogą dowiedzieć się więcej na temat procesu aplikacji pod adresem: https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/360001425906 .

O Bittrex International

Bittrex International prowadzi bezpieczną, solidną i zaawansowaną platformę majątku cyfrowego zbudowaną na bazie przełomowej technologii obrotu giełdowego firmy Bittrex. Naszą misją jest stanie się siłą napędową rewolucji blockchain, zwiększając przyjęcie tej innowacyjnej technologii na całym świecie. Międzynarodowa platforma obrotu działa zgodnie z ramami regulacyjnymi ustanowionymi przez Unię Europejską i obowiązującymi przepisami innych krajów europejskich. Więcej informacji można znaleźć na stroniehttps://International.Bittrex.com .

Kontakt:


Related Links

https://international.bittrex.com

SOURCE Bittrex International×
Modal titleAlso from this source

Bittrex International rozšíří platformu pro obchodování...


Bittrex se asocia con Ibitt.co para ofrecer plataforma de...
Explore

More news releases in similar topics
  • Computer & Electronics


  • Blockchain


  • Financial Technology


  • Banking & Financial Services


  • Electronic CommerceMENAFN1806201900701241ID1098650654


Bittrex International poszerza platformę obrotu zasobami cyfrowymi o Liechtenstein

  Most popular stories  

Day | Week | Month